O NAS

O warszawskim rynku nieruchomości wiemy wszystko, współtworzymy go od ponad dekady. Łączy nas pasja, przyjaźń i zamiłowanie do najwyższej jakości usług. Jesteśmy nie tylko pośrednikiem nieruchomości, ale partnerem, który pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję.

Stawiamy na zaufanie i transparentność, pozytywną energię oraz doświadczenie. Niestraszne nam trudne czy skomplikowane transakcje – wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania klienta, wyszukując oraz przedstawiając oferty i rozwiązania szyte na miarę. Działamy w oparciu o rejonizację Warszawy, dzięki czemu doskonale znamy każdą dzielnicę.

Chcesz sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość? Postaw na zespół profesjonalistów!

NASZA WIZJA

Doskonale wiemy, z jakimi wyzwaniami i emocjami wiąże się zakup oraz sprzedaż nieruchomości. Chcemy być nie tylko pośrednikiem, ale zaufanym partnerem transakcyjnym naszych klientów. Stawiamy na wiedzę, doświadczenie i pełen profesjonalizm z dużą dawką pozytywnej energii.

NASZA MISJA

Studio Partners stworzyliśmy z misją tworzenia zupełnie nowej jakości na warszawskim rynku nieruchomości. Unikamy sztampowych formułek, oferując naszym klientom szyte na miarę rozwiązania. Podstawą naszego działania jest partnerskie podejście w realizacji założonych celów, oparte o zaufanie, transparentność i szczerość. Wartości te wpisane są w nasze DNA – kierujemy się nimi zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym.

DLACZEGO MY

Powodów do współpracy z nami jest tyle, ile zakończonych transakcji w naszym portfolio. Do każdej podchodzimy indywidualnie, poznając wszystkie potrzeby i oczekiwania klienta. Co nas wyróżnia? Rejonizacja, skuteczność, szybkość sprzedaży oraz duża dawka pozytywnej energii.

LAT
DOŚWIADCZENIA
PRZEKAZANYCH
KLUCZY
WARTOŚĆ SPRZEDANYCH
NIERUCHOMOŚCI (mln PLN)

ZDANIEM KLIENTÓW

Dziękujemy Pani Halinie Karpińskiej za rzetelne przeprowadzenie nas przez wszystkie etapy związane z zakupem mieszkania, począwszy od pierwszego spotkania aż do chwili obecnej, czyli, nawet po przekazaniu kluczy. Dziękujemy za pełne zaangażowanie i wsparcie z każdej perspektywy. Praca Pani Haliny wybiega ponad standardy.

Uzyskaliśmy nie tylko wsparcie merytoryczne lecz również Pani Halina zorganizowała w naszym imieniu spotkanie u notariusza, dopilnowała każdego szczegółu.

Gorąco polecamy współpracę z Panią Haliną Karpińską!

A Pani Halinie życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Klaudia & Maciej

Pan Jacek Kustusch pośredniczył w transakcji zakupu przeze mnie nieruchomości na Mokotowie. Jego praca obok naturalnych czynności związanych z prezentacją nieruchomości, zorganizowaniem dokumentów niezbędnych w celu zawarcia transakcji, obejmowała również negocjację ceny ze sprzedającym. Jestem bardzo zadowolony z efektów tych negocjacji, jak również z całości współpracy z Panem Jackiem Kustuschem. Serdecznie polecam pośrednictwo Pana Jacka wszystkim, którzy chcą kupić lub sprzedać nieruchomość.

Piotr

Szanowni Państwo! Pragnę serdecznie podziękować Pani Izabelli Pol za zaangażowanie i ogrom pracy przy sprzedaży mojego mieszkania na Bielanach. Chciałabym podkreślić jej wyjątkowy profesjonalizm oraz fakt, że w wyjątkowo krótkim czasie wykazała rzetelne, skuteczne i elastyczne podejście do przebiegu transakcji, przy tym subtelność i niezwykłe wyczucie. Życząc Pani i Pani firmie dalszych sukcesów, szczerze rekomenduję Panią Izabellę jako profesjonalnego Doradcę ds. Nieruchomości.

Anna

NASI PARTNERZY

Studio Pattern - logo partnera