USŁUGI

Dobrze wiemy, że zakup lub sprzedaż mieszkania to często pierwszy krok do osiągnięcia założonego celu. Na drodze pojawiają się wyzwania, wątpliwości i nowe potrzeby, którym pomagamy sprostać. Nasza agencja nieruchomości działa kompleksowo, wychodząc naprzeciw wszystkim oczekiwaniom.

POŚREDNICTWO W SPRZEDAŻY

Aktywnie uczestniczymy w procesie sprzedaży nieruchomości – od pierwszego spotkania do momentu spisania protokołów i przekazania mieszkania. Przygotowujemy wycenę nieruchomości, wspólnie omawiamy strategię działania, a także pomagamy w kompletowaniu wszystkich wymaganych dokumentów. Weryfikujemy stan prawny nieruchomości i współpracujemy z renomowanymi kancelariami notarialnymi w Warszawie. Wykorzystujemy nowoczesne formy promocji – organizujemy sesje fotograficzne, spacery 3D i prezentacje online.

POŚREDNICTWO W ZAKUPIE

Zaczynamy od analizy Twoich potrzeb, założeń budżetowych i oczekiwań, a następnie dokonujemy selekcji oraz weryfikacji aktualnych ofert. Towarzyszymy Ci przy prezentacji nieruchomości, aktywnie uczestniczymy w rozmowach między stronami transakcji i negocjujemy jej warunki. Weryfikujemy stan prawny nieruchomości, a także współpracujemy z doświadczonymi doradcami kredytowymi, którzy pomogą Ci w sfinansowaniu zakupu mieszkania.

POŚREDNICTWO W NAJMIE

Wspieramy w procesie najmu nieruchomości – dokładnie analizujemy potrzeby i oczekiwania, które są podstawą do przedstawienia spersonalizowanych ofert. Aktywnie uczestniczymy w całym procesie transakcji, towarzysząc Ci na każdym jego etapie, aż do przekazania kluczy. Doradzamy w zakresie wyceny kwoty najmu, pomagamy w kompletowaniu wszystkich wymaganych dokumentów oraz przygotowujemy umowy z zabezpieczeniem notarialnym.

WERYFIKACJA DOKUMENTÓW DO TRANSAKCJI

Skompletowanie oraz weryfikacja dokumentów i zaświadczeń związanych z daną nieruchomością jest jednym z najważniejszych punktów w całym procesie sprzedażowym. Służymy wiedzą i doświadczeniem, oferując profesjonalną pomoc przy przejściu wszystkich formalności. Zajmujemy się przygotowaniem dokładnej listy wymaganych dokumentów, wsparciem podczas ich kompletowania oraz dokładną weryfikacją.

Usługa ta jest bezpłatna dla osób, które sfinalizują z nami transakcję.

ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Nie tylko pośredniczymy w transakcji zakupu, ale służymy również pomocą w zarządzaniu nieruchomością. Kompleksowo wspieramy właściciela we wszystkich czynnościach związanych z najmem:

  • poszukujemy najemcy,
  • na naszych barkach spoczywa bieżący kontakt z najemcą,
  • rozwiązujemy problemy i usterki techniczne związane z nieruchomością,
  • monitorujemy status płatności (w tym opłat za: prąd, gaz, czynsz).

USŁUGI PROJEKTOWO-REMONTOWE

Zakup nieruchomości to dopiero początek nowej przygody. Bardzo często wiąże się on z koniecznością ponownej aranżacji wnętrza i przeprowadzeniem prac remontowych. Współpracujemy z profesjonalnym studiem projektowym, które przeprowadzi Cię przez cały proces projektowania i remontowania nieruchomości.

HOME STAGING

Jednym ze sposobów podniesienia wartości nieruchomości jest home staging. To swego rodzaju lifting estetyczny wnętrza, który podnosi wizualną atrakcyjność przed wynajmem lub sprzedażą. Doradzimy Ci, jak przeprowadzić home staging w określonym budżecie, a następnie sprawnie dokonamy metamorfozy nieruchomości. Zajmiemy się zmianą wyposażenia oraz wystroju dbając o najdrobniejsze detale, a także zorganizujemy profesjonalną sesję zdjęciową.

DORADZTWO KREDYTOWE

Dobrze wiemy, że formalności związane z kredytowaniem nieruchomości mogą być zawiłe i niezrozumiałe. Aby przejść przez ten proces szybko i sprawnie, warto postawić na profesjonalne wsparcie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, wybraliśmy najlepszych doradców kredytowych w Warszawie. Specjaliści przeprowadzą Cię przez każdy etap kredytu, znacznie upraszczając wszystkie czynności. Zapytaj o kontakt swojego pośrednika.