HALINA KARPIŃSKA

PROPERTY EXPERT

  • ŚRÓDMIEŚCIE
  • WOLA
  • OCHOTA
  • URSUS
  • WŁOCHY

NAPISZ DO MNIE!

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

KILKA SŁÓW O MNIE

Od ponad 10 lat specjalizuje się w sprzedaży mieszkań na rynku nieruchomości w Warszawie. Zajęcie, które na początku było wyłącznie pracą, dzisiaj jest pasją popartą doświadczeniem. Mam za sobą setki sfinalizowanych transakcji i zrealizowanych marzeń moich klientów. Kluczem jest indywidualne podejście, dokładna analiza rynku oraz katalogowanie dostępnych w danej chwili ofert. Wyszukuję perełki inwestycyjne, niezwykłe domy mieszkania na sprzedaż w Warszawie, a także lokale użytkowe z charakterem.

Mój obszar działania to Śródmieście, Wola, Ochota, Ursus i Włochy.

Terenem, który ma szczególne miejsce w moim sercu jest centrum Warszawy. Budynki ze szkła i stali, otoczone blokami zbudowanymi w latach sześćdziesiątych w towarzystwie przedwojennych kamienic, które przetrwały II Wojnę Światową – to w pigułce obraz „mojej dzielnicy”. Centralne położenie, doskonała komunikacja, biznes, ruch, gwar ulic zapełnionych setkami przechodniów oraz spokojne enklawy stolicy – to wszystko sprawia, że kocham moją pracę. Doskonale znam większość dostępnych na tym terenie inwestycji oraz dane wynikające z analiz cen transakcyjnych z ostatnich lat. Relacje z klientami opieram na partnerskim podejściu i wzajemnym zaufaniu.

Prywatnie jestem pasjonatką podróży i aktywnego spędzania czasu. Uwielbiam eksplorować nowe miejsca, poznawać ludzi i zachwycać się różnorodnością świata.

LAT
DOŚWIADCZENIA
PRZEKAZANYCH
KLUCZY
WARTOŚĆ SPRZEDANYCH
NIERUCHOMOŚCI (MLN PLN)

OPINIE KLIENTÓW