JACEK KUSTUSCH

PROPERTY EXPERT

  • MOKOTÓW
  • URSYNÓW
  • WILANÓW
  • PRAGA POŁUDNIE

NAPISZ DO MNIE!

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

KILKA SŁÓW O MNIE

Ciekawość życia przyniosła mi różnorodne doświadczenia i zaprowadziła mnie w wiele zakątków świata. Od ponad 10 lat jestem związany z warszawskim Mokotowem – to tu stawiałem swoje pierwsze kroki w życiu prywatnym i zawodowym. Praca pośrednika na rynku nieruchomości w Warszawie, okazała się strzałem w dziesiątkę! Dzięki niej mogę się w pełni rozwijać, realizując swoje pasje.

Cenię sobie szczerą i partnerską relację z klientami. Dobrze wiem, jak ważne jest bezpieczeństwo, zaufanie oraz pełna transparentność. Za każdym razem dokonuję dogłębnej analizy potrzeb i oczekiwań, aby móc precyzyjnie dobrać najlepsze oferty czy to skutecznie sprzedać nieruchomość. Takie podejście od lat pozwala mi sprawnie przeprowadzać transakcje zakupu i sprzedaży nieruchomości w Warszawie.

Mój główny obszar działania to Praga Pd., Mokotów, Ursynów i Wilanów. Na prośbę klientów przeprowadzałem również transakcje w innych lokalizacjach więc zapraszam.

Wolne chwile latem spędzam na desce surfingowej i motocyklu, a zimą oddaję się śnieżnemu szaleństwu na snowboardzie. Moje pasje łączę z podróżami, podczas których schodzę z utartych ścieżek, poznając lokalną kuchnię i nowych ludzi przy kieliszku dobrego wina.

LAT
DOŚWIADCZENIA
PRZEKAZANYCH
KLUCZY
WARTOŚĆ SPRZEDANYCH
NIERUCHOMOŚCI (mln PLN)

OPINIE KLIENTÓW