MICHAŁ ZBROŚ

PROPERTY EXPERT

  • PRAGA PÓŁNOC
  • PRAGA POŁUDNIE
  • TARGÓWEK
  • BIAŁOŁĘKA

NAPISZ DO MNIE!

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

KILKA SŁÓW O MNIE

Pierwsze kroki na rynku nieruchomości w Warszawie stawiałem w 2016 roku. Bardzo szybko praca stała się ważną częścią mojego życia, która z czasem przerodziła się w prawdziwą pasję. Ponad wszystko stawiam sobie zadowolenie moich klientów, bo tylko wtedy mogę uznać transakcję za udaną. Stawiam nie tylko na doświadczenie i wiedzę, ale również szczerość, pełną transparentność i dużą dawkę pozytywnej energii. Dzięki temu mogę w pełni poznać potrzeby i oczekiwania klientów, budując partnerskie relacje.

Działam na terenie Pragi Północ i Pragi Południe (a zwłaszcza rejonu Saskiej Kępy).

Od początku mojej kariery zawodowej przeprowadziłem ponad 100 transakcji sprzedaży na warszawskiej Pradze Północ i Saskiej Kępie. To właśnie te miejsca odgrywają szczególną rolę w mojej pracy zawodowej. Świetna znajomość rynku nieruchomości oraz ogromne doświadczenie pozwalają mi precyzyjnie dobierać oferty, spełniając jednocześnie marzenia klientów.

Prywatnie jestem duszą towarzystwa, co sprawia, że każdą wolną chwilę najchętniej spędzam wśród przyjaciół i znajomych. Bardzo często łączę to z aktywnym spędzaniem czasu na świeżym powietrzu. Moją największą miłością jest sport – w szczególności piłka nożna i bieganie. Nie przeszkadza mi to jednak w byciu indywidualistą, który uwielbia współzawodnictwo i mierzenie się z nowymi wyzwaniami.

LAT
DOŚWIADCZENIA
PRZEKAZANYCH
KLUCZY
WARTOŚĆ SPRZEDANYCH
NIERUCHOMOŚCI (mln PLN)

OPINIE KLIENTÓW