IZABELLA POL

PROPERTY EXPERT

  • ŚRÓDMIEŚCIE
  • WOLA
  • BIELANY
  • PRAGA PÓŁNOC

NAPISZ DO MNIE!

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

KILKA SŁÓW O MNIE

Z rynkiem nieruchomości jestem związana od początku kariery – moją przygodę z branżą zaczęłam już na studiach. To właśnie wtedy uzyskałam licencję pośrednika w obrocie oraz zarządcy nieruchomościami. Uwielbiam się rozwijać i nigdy nie stoję w miejscu, odkrywam nowe możliwości, śledzę trendy i stawiam na indywidualne podejście. Od 8 lat wykorzystuję swoje doświadczenie, towarzysząc klientom w pełnym procesie transakcyjnym – do sprzedaży i zakupu, przez najem i zarządzanie nieruchomościami.

Nie ograniczam się jednak wyłącznie do zamknięcia transakcji, a idę o krok dalej, dając wnętrzom nowy wygląd i wspierając klientów na kolejnym etapie ich drogi. Połączenie wiedzy i pasji pozwoliło stworzyć Studio Pattern Domarecka & Pol, gdzie zajmujemy się profesjonalnymi remontami i aranżacją wnętrz. Specjalizujemy się w generalnych metamorfozach, odświeżaniu przestrzeni i home staging’u. Dzięki połączeniu kompetencji, mogę w sposób kompleksowy towarzyszyć moim klientom na każdym etapie inwestycyjnym na rynku nieruchomości w Warszawie.

Wspieram w zakupie i sprzedaży nieruchomości głównie na terenie Śródmieścia i Bielan. Działania remontowo-projektowe wykonuję na terenie całej Warszawy, a także w Poznaniu i w Gdańsku.

LAT
DOŚWIADCZENIA
PRZEKAZANYCH
KLUCZY
WARTOŚĆ SPRZEDANYCH
NIERUCHOMOŚCI (MLN PLN)

OPINIE KLIENTÓW